środa, 19 czerwca 2019 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem ePUAP  RSS
Wieniawa i Marina w takiej samej spódnicy. Fanka piosenkarki: Widzę outfit inspirowany Julią. Odpowiedziała

Dodano: 05.04.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa na imprezie Sephora Trend pojawiła się w pięknej spódnicy marki Epuzer. Kilka dni później taką samą spódnicę miała na sobie Marina.

Tagi: ePUAP
Źródło: www.plotek.pl

Problemy z dostępem do systemu ePUAP

Dodano: 29.03.2019 14:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Państwowe systemy komputerowe znowu zawodzą. Jest problem z dostępem do rządowej platformy ePUAP. Mogą być też kłopoty z zalogowaniem się do portalu obywatel.gov.pl i wysyłaniem PIT-ów przez internet.

Źródło: https:

Problemy z wejściem na ePUAP

Dodano: 29.03.2019 14:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

ePUAP jest obciążony i chwilowo mogą wystąpić problemy z wejściem do systemu - przyznał w rozmowie z PAP rzecznik Centralnego Ośrodka Informatyki Igor Ryciak. Zaapelował, by sprawozdania finansowe czy podpisy składać za pośrednictwem serwisu obywatel.gov.pl.

Tagi: Dania, ePUAP
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Nowy wzór sprawozdania o finansowaniu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej

Dodano: 25.03.2019 13:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Za pośrednictwem platformy ePUAP można już składać sprawozdania dotyczące źródeł funduszy pozyskanych na cele inicjatywy ustawodawczej wykonywanej przez obywateli - poinformowało Ministerstwo Finansów. Rozporządzenie umożliwiające stworzenie wzorów weszło w życie z początkiem marca br.

Źródło: www.podatki.biz

Opolski NFZ zachęca do zakładania Indywidualnych Kont Pacjenta

Dodano: 15.03.2019 17:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Do zakładania Indywidualnego Konta Pacjenta zachęca opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. Za pośrednictwem takiego konta będzie można sprawdzić, z jakich usług zdrowotnych korzystaliśmy, sprawdzić wystawioną e-receptę czy elektroniczne zwolnienie.- Wcześniej korzystaliśmy z tak zwanych ZIP-ów, czyli Zintegrowanych Informatorów Pacjenta. Dziś idziemy o krok dalej - powiedział Paweł Fudala z Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu. - Indywidualne Konto Pacjenta to będzie coś, co będzie zawierało w sobie zarówno historię leczenia, jak i e-recepty i wkrótce e-skierowania. IKP już działa. Osoby dysponujące profilem zaufanym bądź podpisem elektronicznym mogą się już zalogować i zobaczyć tę swoją historię leczenia. Indywidualne Konto Pacjenta można założyć poprzez profil zaufany lub epuap. Szczegóły na stronie www.pacjent.gov.pl.

Tagi: Opole, Dania, NFZ, ePUAP
Źródło: radio.opole.pl

Bezpłatne e-Sprawozdania finansowe od MF - rozszerzenie funkcjonalności aplikacji

Dodano: 15.03.2019 15:38 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Od 13 marca 2019 r. osoby prawne (działające poza sektorem finansowym) mogą sporządzać sprawozdania finansowe za pomocą aplikacji e-Sprawozdania Finansowe. Sprawozdania te należy podpisać bezpłatnym podpisem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym, a następnie wysłać korzystając z systemu eKRS (dotyczy tylko podmiotów wpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS- w tym organizacji, fundacji, kół gospodyń wiejskich, OSP - które prowadzą działalność gospodarczą) lub przekazać do właściwego naczelnika urzędu skarbowego z wykorzystaniem ePUAP lub informatycznych nośników danych (dotyczy podmiotów nie wpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS).

Źródło: www.podatki.biz

Elektroniczny obieg dokumentów wypiera papierową wersję w oleskim starostwie

Dodano: 02.03.2019 16:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Oleskie starostwo wdrożyło elektroniczny obieg dokumentów i szerszą ofertę e-usług dla mieszkańców.Ze względu na początkową fazę i potencjalną awaryjność rozwiązań informatycznych na razie głównym systemem pozostaje ewidencja papierowa. Wszystkie dokumenty są jednak przygotowywane i przechowywane w wersji elektronicznej. - To samo dotyczy dokumentów wpływających od mieszkańców za pomocą platformy ePUAP - mówi starosta Roland Fabianek. - Nie trzeba doszukiwać się danego dokumentu w stertach papierów, bo przez wersję cyfrową jesteśmy w stanie dotrzeć do materiałów źródłowych. Celem jest także ograniczenie papierowej poczty, która teraz jest generowana w wersji cyfrowej na każdym ze stanowisk pracy i wysyłana między naszymi jednostkami. Powoli dążymy również do przejścia na komunikację drogą elektroniczną z urzędami. Całkowity koszt wprowadzenia elektronicznego systemu to ponad 500 tysięcy złotych. Oleskie starostwo zrealizowało to zadanie w ramach projektu z innymi powiatami województwa opolskiego.

Tagi: Złoty, ePUAP
Źródło: radio.opole.pl

Nowe zasady dotyczące sprawozdań finansowych [Prawo na weekend]

Dodano: 08.02.2019 6:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Uzyskanie podpisu kwalifikowanego lub podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP może okazać się w praktyce problematyczne dla tych członków zarządu, którzy nie posiadają takiego numeru (tak jest np. w przypadku cudzoziemców). Nie jest to jednak niemożliwe, choć istotnie utrudnione.

Tagi: ePUAP
Źródło: feedproxy.google.com

Sprawa w EPU.

Dodano: 06.02.2019 9:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W jaki sposób dowiem się o sprawie w EPU? Czy wystarczy że logując się wejdę w...

Tagi: ePUAP
Źródło: https:

Listonosz nie zostawił awiza.

Dodano: 06.02.2019 8:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Witam. 21 grudnia został wydany nakaz w EPU. Do dzisiaj czekalem ale nie było...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone